26 Haziran 2012 Salı

26 Haziran 2012 - ...sonsuza

Bir ayını dolduruyorsa bir tanışmanın arefesi, artık bir şeyler oluşuyor, olgunlaşıyor demektir. Hayatın tüm zorlukları, onun yanındayken sizden uzaklaşıyorsa, normalde sizi üzebilecek şeyler sizi üzmüyorsa, bilin ki o hatun sizin hayatınızın geri kalanıdır.

Dikkat edin. Her dokunduğunuzda, bakışlarınız her çarpıştığında, kalbiniz çılgınlar gibi atıyorsa, ve sevginize "inanıyorsanız" o sevgi VAR olur ve gözlerinizle birbirinizin ruhunu OKUmaya başlarsınız. Artık VAR olan iki okyanus birbirine bakışları ile bağlanmış ve "1" bütün olmaya doğru yelken açmışlardır.

Bilin ki o yanınızdaki insan, hayatı boyunca, kaderi sizin kaderiniz ile buluşuncaya kadar olan sürede zorluklara göğüs germiş, ailesine, atalarına "öf!" bile dememişse ve tüm bunları yaşayarak geçirdiği yıllardan sonra hâlâ derin bir vecd ile Rabbine hamd edebiliyorsa sevin onu! Sevin! Bilin ki Allah da o kulunu seviyor! Çok sevin. Saygınız öyle büyüsün ki taşsın ve sevgiye dönüşsün. Cennetten bir bahçe oluverir size. Siz de ona korunaklı bir liman. Birbiriniz olursunuz. Kokusu o sizden uzaklaşsa bile, aradan saatler geçse bile hâlâ burnunuzun direğini sallıyor ve kalbinizi güm güm attırıyorsa ben o hatunla sonsuza dek her musibete her güzelliğe gözüm kapalı ama elleri ellerimde dalarım!

Ve onun için, tanışma aydönümü için yapmak istediğiniz sürprizin çeşitli sebeplerle aksaması büyük bir sorun çıkarabilir. Unuttuğunuzu düşünebilir ki bu onu yanılgıya düşürecektir. Çoğu zaman olaylar göründüğü gibi olmuyor. Gerçekten :) Ama onun gönlünü alamayacaksam, onun ruhunu hoş edemeyeceksem niye nefes alıyorum ki? ...

Sevgilerim benden uzakta bile olsa kokusunu tüm hücrelerimde duyduğum sevgilime...

Sonsuzluğumu çok seviyorum, sonsuza dek seninim!

1 yorum:

  1. Yani yorum yapmak isterdim ama kilitlendi tüm cümlelerim...

    Yanaklarımdan süzülen cümlelerimle hiç bir şey söyleyemiyorum...

    YanıtlaSil